View Single Post
Stary 31-07-2021, 15:11   #7720
pitekantrop
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 82
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał lemon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Że też się wam chce tego trolla ciągle karmić...[emoji846]

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
No tak, bo każdy kto nie wyznaje zaślepionej ideologii to troll. Zajebista miłość do wolności słowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Widać pozostałości po PRL.

Opozycja w sejmie to też pewnie trolle, bo przecież PiS jest zajebisty i daje 500+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał miroos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wracając do tematu wyciszenia Mondeo - aktualnie to mój drugi mk5 (poprzedni to był Titanium z 1,5 EB z automatem) - podejmując decyzję o wymianie aut miałem szczęście być osobą decyzyjną i Passek (wersja najwyższa, dawny highline - nie wiem jak on się teraz nazywa) odpadł mimo dużych przewag w technologiach (bezprzewodowe AA, machanie nogą, matrix ledy) przez odczuwalnie większy hałas przy prędkościach powyżej 120 km/h. Było to dla mnie i kolegi na tyle irytujące, że zostaliśmy przy Mondkach, w których wyciszenie to naprawdę górna półka.
Dobrze że wspomniałeś o światłach w mk5, bo to też "rarytas". Niby ledy, ale przełączanie długich jak w Insignii z 2008 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nawet w Astrze z 2015 są matrixy wycinające tunel w długich, a ci geniusze tego nie zmienili nawet w polifcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez pitekantrop ; 31-07-2021 o 15:17
pitekantrop jest offline   Odpowiedź z Cytatem