View Single Post
Stary 14-08-2021, 18:37   #8
karmazyn33
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-05-2020
Skąd: Starachowice
Model: Fokus mk3-kombi
Silnik: 1.6 Pb, 125KM
Rocznik: 2015
Postów: 24
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - kompatybilność wiązki

Odkopie troche temat, mianowicie kupiłem do mojego trenda tunel z podłokietnikiem w którym była zapalniczka, dziura na czytnik .Dokupiłem od kol z forum HUB z czytnikiem kart sd wejscie Line i USB, oraz wiązkę do tego. Podłączyłem dzięki tej wiązce zapalniczke w podłokietniku, i przy lewarku biegów, podłączyłem do USB od strony podłokietnika dwie wtyczki mini usb /szara i czarna. Pod radiem znalazłem też dwie wtyczki mini usb szara i czarna , tyle tylko że czarna pasuje a szara ma inna końcówkę na wiązce z tunelu i inna która wychodzi z pod radia . W tej chwili jak podłącze pendriwe do gniazda w podłokietniku , info na radiu jest że nie wykryto żadnego urządzenia , czy jak dokupiłbym jakiś kabel mini usb żeby połączyć te dwie kostki to zadziała usb z podłokietnika czy trzeba jakoś aktywować to.
A czy ten czytnik sd jest tylko do map czy muzyke też obsługuje bo na razie tez niema żadnej reakcji na karte.
Prosze o jakieś szybkie info czy da radę ożywić to usb w podłokietniku bo teraz mam wszystko na wierzchu i nie wiem czy składać do kupy tunel czy poszukac tego kabla i dopiero składać.
pozdro .

Ostatnio edytowane przez karmazyn33 ; 16-08-2021 o 15:59
karmazyn33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem