View Single Post
Stary 10-09-2021, 14:08   #6
MrCris
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-08-2021
Skąd: k/Gdańska
Model: SMax Mk2 Vignale
Silnik: 2.0 Bi-turbo 210KM diesel
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: zakup używanego - dobre rady & czego unikać S-max 2015-

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie? bez jaj.. zobacz lepiej na mobile, autoscout lub autouncle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zawsze ludzie mają możliwość/chęć ogarniania zakupu zagranicą. Jednak ty chyba w tym siedzisz, co nie?

Bump:
Cytat:
Napisał ldadlezl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej, dzięki Wam bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To mnie nakierowało, żeby jednak brać te z pewniejszą historią. Uspokoiło mnie też z Powershiftem, a co do wyposażenia, to niestety decyduje po prostu dostępność.

Pozdrawiam konkurencję, i polecam pogrzebać sbie w carvago.com - wybór nieporównywalnie większy, można się przynajmniej rozeznać co i jak w EU piszczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JA miałem przypadek, że fura ze 100% potwierdzającą historią, a jednak skręcony bo ktoś w ostatnim roku zrobił 100tys a nie 30tys jak w poprzednich latach. 70tys zatem mu ubyło...

Dziś oglądałęm 2 kolejne i oba skecone. Jeden z 190 na 120 a drugi chyba z 260 na 150 (jakos tak o ile pamietam). Raporty mam zapisane na innym lapku.

Bump: BTW W okolicy warszawy nie sprawdzałem więc może być lepiej. Unikać pewnych miejsc na śląsku i pomorzu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MrCris jest offline   Odpowiedź z Cytatem