View Single Post
Stary 18-10-2021, 13:07   #16
lukast
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-12-2018
Model: Ford S-Max
Silnik: był 2.0 TDCI 163 Km, jest 2.5 FHEV 190km
Rocznik: był 2014, jest 2022
Postów: 329
Domyślnie Odp: Nowy S-Max 2.5i hybryda - opinie?

Cytat:
Napisał mefjush Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bagażnik:
W wersji z 2 rzędami siedzeń nie mamy równej podłogi po złożeniu siedzeń. Jest niby sztywna wykładzina ale ma tylko jedno położenie - na samym dole. Chyba jedyne co ma na celu to zamaskować to miejsce gdzie właściwa podłoga bagażnika opada z wyższego poziomu w bagażniku, do nieco niższego w miejscu gdzie zaczynają się fotele 2 rzędu.
Rozumiem że miałes wersję 5 osobową. Czy możesz napisać czy i jakie schowki w podłodze były obecne ? Czy coś w podłodze sie otwiera i jest jakiś mały schowek czy nie ?

Cytat:
Napisał mefjush Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z ciekawostek:
- moja pierwsza styczność ze spryskiwaczem szyby wbudowanym w pióro - ciekawe rozwiązanie
- wydaje mi się, że gdzieś w recenzjach wideo widziałem taką mini-szufladkę w konsoli nad lewym kolanem kierowcy. W "moim" egzemplarzu szufladki brak - była tylko zaślepka z uchwytem
Też kojarzę taką szufladkę gdzieś z recenzji. Ale mam takie pytania:
- czy są wysuwane szufladki pod przednimi fotelami ?
- czy sa jakies schowki w podłodzenie w nogach pasażerów 2 rzędu siedzeń ?
lukast jest offline   Odpowiedź z Cytatem