View Single Post
Stary 21-03-2022, 23:02   #6
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: 2.0 PB+LPG 2007r. 190kkm regulacja luzów zaworowych czy remont silnika?

Cytat:
Napisał grzechu_2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zauważyłem, żeby brał olej. Olej zmieniałem jakieś 8kkm temu (10mies.).
Zupełnie jak nie ten silnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Remont mógł być już robiony w takim przypadku

Cytat:
Napisał grzechu_2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Instalacja firmy PRINS, niestety nie wiem z którego roku, posiada natomiast system lubryfikacji. Postaram się jutro wrzucić zdjęcie z pod maski.
Lubryfikacja niewiele zmienia jeśli instalacja jest słabo wyregulowana albo coś jest z nią nie tak.

Cytat:
Napisał grzechu_2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Serwis LPG był robiony razem z ostatnim serwisem filtrów (czyli jakieś 8kkm i 10mies. temu) + ostatnio były nowe cewki+świece irydowe(z przerwą pod LPG). Kompresja jest "podręcznikowa". Błędów brak.
No to nic tylko ustawić luzy zaworowe, sprawdzić lpg i cieszyć się jazdą.
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem