View Single Post
Stary 05-08-2022, 10:13   #602
_Semtex_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-01-2022
Model: KIA CEED GT
Silnik: 1.6 T-GDI 204 KM DCT
Rocznik: 2021
Postów: 2
Domyślnie Odp: Focus Mk4 Facelift

Cytat:
Napisał Tomasz76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
żebym nie musiał trzymać cały czas kierownicy
Tak trochę z przymrużeniem oka - kierownicę trzyma się cały czas i to obiema rękami.
Nagminna przypadłość szczególnie w Polsce to ludzie, którzy prawie nie trzymają kierownicy i leżą w fotelu. Potem na tych szkoleniach na lotniskach przez pierwszą godzinę nie można odpalić silnika, bo 90% ludzi musi najpierw wpaść w ciężki szok, że nie umieją usiąść poprawnie w samochodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No, ale dobra, to taka dygresja.

Generalnie Tomaszu widać, że masz swoje zdanie i pewnie niejednym samochodem jeździłeś w życiu, natomiast nie jest bez luk to Twoje rozumowanie. Przede wszystkim widać, że uparłeś się na klasę C, a oczekiwania masz raczej na klasę D, ew. naprawdę topowo wyposażone modele w klasie C spełnią Twoje wymogi... o które trudno w tych czasach z uwagi na problemy produkcyjne. Druga sprawa to finansowanie - Ty szukasz samochodu na najem długoterminowy i to jest poważna przeszkoda - chciałbyś jednocześnie wyrwać super finansowanie i najlepszy samochód w tej klasie. Nie trzeba się długo zastanawiać, by dojść do przekonania, które graniczy z pewnością, że raczej te 2 wymogi nie znajdą punktu stycznego - taki samochód prawdopodobnie nie istnieje.

Jeśli Ford utrzyma cenę z Twojego zamówienia to prawdopodobnie to będzie najlepsza opcja. W każdym innym przypadku przepłacisz.
Siedziałem w tym tygodniu w nowym Focusie. Samochód prezentuje się bardzo ładnie z zewnątrz (zwłaszcza na 18 calach). Za to środek to porażka. Nie spodziewałem się, że to taka bieda na tle konkurencji (nie mam na myśli multimediów, tylko materiały). Wykończenie jest na poziomie aktualnych samochodów miejskich; Toyota tyle daje w Yarisie, Reanult w Clio.
_Semtex_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem