View Single Post
Stary 22-09-2022, 23:52   #5
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,282
Domyślnie Odp: przebieg na module PCM znacznie wyższy niż na innych modułach

Cytat:
Napisał kasical Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak sprawdzić jaki powinien być orginalny IPC?
podaj VIN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał kasical Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Licznik wygląda tak:
no ktoś wymieniał ramki i wgrywał soft .

mógł tez wymienić licznik z małego na ten duży . A dodatkowo jeśli to robił to musiał być totalnym bez mózgiem ,że robił to na aucie bez wcześniejszego sprawdzania zapisanego w nim przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. o ile wymieniał licznik .

Bump:
Cytat:
Napisał kasical Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
IPC - Moduł sterujący tablicą rozdzielczą
Nr części: DS7T-10849-BLP
Calibration level: DS7T-10849-BLP
Strategia: JS7T-14C026-AJB
Kalibracja: patched_by_chemiku
Licznik przebiegu: 42979.9 km
tak więc licznik był taki w Twoim aucie w oryginale :
IPC Zestaw wskaźników (IPC) JS7T-10849-BGC
(https://www.b-parts.com/auto-parts/e...c-2014-7790677)

Czyli mały . Więc frajer to wymieniał i tyle w temacie
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 23-09-2022 o 00:06
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem