View Single Post
Stary 18-01-2023, 16:30   #2822
BarKac
ford::amateur
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 20-09-2022
Skąd: Bielsko-Biała
Model: FORD Kuga
Silnik: 2.5 FHEV 190 KM
Rocznik: 2022
Postów: 7
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał idoru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzień dobry wszystkim! Właśnie jestem po arcyciekawej lekturze tego wątku, a tak się składa, że pojutrze odbieram Kugę FHEV.
Mam pytanie, czy jest coś szczególnego na co radzicie zwrócić uwagę przy odbiorze? Oczywiście oprócz standardowego sprawdzenia, czy kupuję to co zamówiłem, czy nie ma widocznych uszkodzeń, czy wszystkie urządzenia i systemy działają, czy wykonano wymagane akcje serwisowe i aktualizacje (określiłem to w zamówieniu) oraz czy nie ma niepokojących objawów (jak np. szeroko tu opisane szarpanie)?
To moja 2 hybryda (1 Forda) więc wiem mniej więcej czego się spodziewać, jednak -jak każde auto i Kuga ma swoje narowy ;-)
Będę wdzięczny za wskazówki - z góry dzięki!
Ja odbierałem we wrześniu i po około 2 tygodniach byłem w serwisie wymienić akumulator. Głównym objawem było to, że bagażnik otwierał się tylko na włączonym silniku i w aplikacji Forda była informacja o braku połączenia z powodu oszczędności energii (komunikat w mniej więcej takim brzmieniu).
A tak to generalnie bez innych objawów tutaj, wcześniej opisywanych. Tyle, że ja też trzymam auto w garażu.
BarKac jest offline   Odpowiedź z Cytatem