View Single Post
Stary 20-01-2023, 05:48   #2825
idoru
ford::average
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 06-11-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Kuga
Silnik: 2,5
Rocznik: 2022
Postów: 109
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co masz dokładnie na myśli?

Nie, ma ok 1700kg

Bump:

Nie wiem jak standardowe ledy świecą, ale adaptacyjne w normalnych warunkach również nie zachwycają, według mnie biksenony w mk2 lepszą robiły robotę

Szyba "Soundscreen" + z tego co pamiętam od poziomu X -z pakietem B&O jest aktywna redukcja szumów. A nawet jak nie ma to jest lepiej niż nieźle. Na pewno o klasę lepiej niż w RAV4, którą jeździłem kilka lat (rocznik 2019).
Co do wagi - przesada zamierzona, acz niewielka.
Policzmy - 2 osoby = 150 kg (większość moje ;-) + koła i opony letnie = 50 kg, + paliwo i płyny (katalogowa waga zapewne jest na sucho) tez 50 kg. + bagaże. Pi x drzwi 300 ;-)

Co do ledów - prawda wybitne nie są, ale w porównaniu do Toyoty (Auris i RAV4) nie ma przepaści. Osobnym skandalem jest to, że to, że do aut za 170k Ford w podstawowych wersjach pakuje słabiutkie halogeny - to miałem na myśli pisząc "standardowe światła".
Zgadzam się też z kolegą, że odejście od bixenonów - to krok wstecz. Co z tego że ładne i tanie. Ale jak dobitnie pokazuje ten wątek -teraz ksiegowi rządzą. Jak by wynaleziono jeszcze tańsze światła niż halogeny, to Ford by je zamontował ;-)
Ja po prostu z uwagi na to, że stwierdziłem, iż nie potrzebuję tego plastikowego gadżetu przed oczami zrezygnowałem z pakietu Technology. Niepotrzebnie. Szczególnie, że HUD można nie włączać ;-). Cóż przepadło.

Ostatnio edytowane przez idoru ; 20-01-2023 o 05:59
idoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem