View Single Post
Stary 01-04-2023, 18:00   #1
Krzysiek1987EX
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 01-11-2022
Skąd: Sosnowiec
Model: Explorer
Silnik: 4.0 sohc
Rocznik: 2000
Postów: 10
Domyślnie Prośba do "weteranów" Forum Exa Interwały/rysunki/momenty dokrancania śrub itd...

Witam ponownie jako że forum Ex'a już całkiem padło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to mam pytanie i jednocześnie prośbę do osób które były z nim związane lub posiadają w swoich zasobach jakąś większą wiedzę która przepadła (przynajmniej w moim przypadku każdy link kończy się ERROREM).
o wklejenie interwałów i typu oleji w exach,
Wymiarach wieszaków (wiem że były tam szkice)
Wymiarach uchwytów do szarpania
Itd... Mało nas tutaj ale jednak myślę że ktoś może skorzystać...
Druga kwestia to czy motał ktoś osłonę silnika /chłodnicy w EXII?? W planach była stał na cały przód ale jak wiadomo co chwilę się zmienia myśl i na chwilę obecną chce windę wkomponować w seryjny zderzak (który zostanie podcięty tak jak idą halogeny) i przeciągnąć płytę pod wyciągarkę jako osłonę silnika /chłodnicy.
3cie pytanie.... Stalowe progi... Ale zamiast fabrycznych, posiadacze wiedzą że te gniją przez te plastikowe osłonki więc czy ktoś ma. Patent jak wspawać profile zamiast serii?? (dodatkowy punkt podparcia dla hi lifta)
4pytanie... Już jako bonus... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.wycinał ktoś nadkola w EXII?? Bo mam lift 2 "na zawieszeniu idzie do mnie 2" body liftu... A chodzi po głowie wsadzenie min 33"a najlepiej 35"... Błotniki mam z tymi "ujowymi" nakładkami czyli po zdjęciu zostają mi dziurki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i o ile przód tradycyjnie do lini zagięcia bym mógł ciąć jak sprawa z tyłem?? Czy owy "rant" mocno wchodzi w auto?? Czy spokojnie można wyciąć do wybrzuszenia bez ryzyka wejścia do środka auta??

Ostatnio edytowane przez Krzysiek1987EX ; 02-04-2023 o 06:25
Krzysiek1987EX jest offline   Odpowiedź z Cytatem