Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 25-04-2023, 19:17   #1918
RafaelP
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 25-04-2023
Skąd: Katowice
Model: Focus mk4
Silnik: 1.0 155 MHEV
Rocznik: 2020
Postów: 3
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cześć
Czy mogę prosić Was Panowie o wsparcie bo już naprawdę nie wiem co zrobić.
Mam Focusa mk4 z 2020. Ostatnio stwierdziłem, że pora zaaktualizować sync i mapy bo jakoś nigdy nie było czasu.
Synca zaktualizowałem - plik dziennika utworzył się i przekazałem go na stronie ford.pl -> wszystko ok działa.
Więc dalej jedziemy - mapy. Ściągnąłem duży plik zip ok 15 gb - rozpakowałem i zgrałem na pendrive i tak jak poprzednio wsadziłem na odpalonym silniku - otrzymałem kolejne komunikaty o trwającej instalacji, ponownym uruchomieniu silnika itp. wszystko rzekomo zostało zakończone. Plik dziennika też się utworzył i przekazałem na stronie forda - został zaczytany. Potem przyszło info, że jest jeszcze kolejna aktualizacja map ale jak już tu ktoś wcześniej wspomniał jest problem z zaczytaniem (dostałem info z forda, że problemy techniczne po ich stronie).
W tym miejscu pojawia się problem u mnie. Kiedy próbowałem użyć komendę głosową 'Znajdź adres' to otrzymuje komunikat, że ta funkcja jest niedostępna. Dokończ aktualizację map... Pozostałe komendy działają.
Próbowałem reseta z poziomu ustawień sync, jak i przez przytrzymaniu przycisku włączenia radia + wyszukiwanie do przodu ale nic to nie dało.
Zachowałem wszystkie pliki, które zgrywałem więc dzisiaj ponownie próbowałem zaktualizować mapy (ta wielka paczka 15gb) i otrzymałem komunikaty o zakończeniu instalacji - niestety dalej nie działa komenda głosowa.

Bardzo Was proszę o pomoc.
Jeśli post jest w niewłaściwym miejscu to przepraszam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
RafaelP jest offline   Odpowiedź z Cytatem