View Single Post
Stary 07-06-2023, 06:26   #14
malyseba
FCP member
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 15-08-2015
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI 197 KM
Rocznik: 2012
Postów: 12
Domyślnie Odp: Spadek mocy - Turbina? Serwis Trójmiasto

Cytat:
Napisał adimali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Warsztatowcy dalej są ok? Słyszałem że podobno trochę się popsuli. Rozumiem że to plotki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To wszystko zależy co i jak chcesz robić Ja serwisowałem tam wiele lat ale ostatnio byłem coraz mniej zadowolony. Szczególnie jak zostawiasz specjalnie auto na kilka tygodni z listą co jest do zrobienia dostajesz samochód i połowa rzeczy nie zrobiona. I komentarz że tego przecież się nie robi Ja rozumiem że maja dużo zleceń i nie chce im się brać napraw które zajmują czas a w tym czasie można obskoczyć 15 standardów za większą kasę. Ale mogli by od razu powiedzieć że się tym nie zajmą i tyle. Co do napraw to nie mogę podpowiedzieć złego słowa jak coś robią to jest to dobrze zrobione. Ale ostatni problem po naprawach u nich wykonanych przerósł ich całkowicie. Choć nie mogę stwierdzić czy wynikł z ich naprawy czy ujawnił się po naprawie porostu a dotyczy czego innego. W zasadzie cały czas szukam dobrego diagnosty od forda bo komputer nic nie pokazuje a chodzi jak chodzi.

Bump:
Cytat:
No to teraz masz do wyboru, albo "jeździć obserwować", albo dać turbo do regeneracji lub szukac nowego. Samą wymianę turbiny to prawie każdy warsztat zrobi Ci bezproblemowo.

W "moim" warsztacie jeśli chodzi o turbiny, to chłopacy współpracują z firmą Auto-Karambol - mają przedstawicielstwo w Gdyni na Morskiej. Z tym, że robiąc turbine wolałbym zlecić to nie samemu, a przez warsztat ze względu na ewentualne reklamacje. W przypadku reklamacji warsztat sam sie rozlicza z firmą regenerującą turbo za koszta montażu/demontażu i Ty się tym juz nie interesujesz ...
Ja w tym Twoim warsztacie czyli u warsztatowców kazałem im odesłać turbine do perunturbo https://perunturbo.pl/ moim zdaniem sa lepsi od Auto-Karambol
poczytaj sobie http://www.racingforum.pl/Przestroga...l-t121603.html ale to moja prywatna opinia . turbine mi wzmocnili co przy moim czipie na 200 kuni ma znaczenie i jestem mega zadowolony.

Ostatnio edytowane przez malyseba ; 07-06-2023 o 06:35
malyseba jest offline   Odpowiedź z Cytatem