View Single Post
Stary 06-09-2023, 12:06   #348
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Mody dla Sync3 - "pudełko Damiana"

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dodatkowo, utrzymywanie stanu niedoładowania, umożłiwia częściowy odzysk energii przy hamowaniu silnikiem - to może w jakimś stopniu obnizać spalanie
Hmm, brzmi przekonująco do tego momentu...aby to miało rzeczywiste przełożenie na spalanie, ten system musiałby być naprawdę inteligentny, a jest IMHO głupi jak but, więc wątpię, by analizował, czy hamuję silnikiem i podnosił w tym momencie prąd ładowania, aby doładować aku za free Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadal, jedyny ból, to to że widzę te głupoty, dzięki pudełeczku, plus bez watpienia jest taki, że mój aku nie jest narażony na rozładowanie wynikające z ASS, bo od ponad 2 lat, na palcach jednej ręki mogę policzyć jego działanie ;-)
Jak już wcześniej pisałem, aku jest w stałym w cyklu + i - bo nigdy, nie ma tego samego stanu, bez względu na to czy jeżdżę, czy stoję, a to jak i do jakiego poziomu zostanie rozładowany i naładowany to czysta ruletka.
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem