View Single Post
Stary 07-09-2023, 05:12   #1
d3zet
ford::amateur
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 07-09-2023
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 0
Domyślnie Zakup Mondeo MK5 2.0 240KM w automacie

Witam grupę! Mózg mnie boli. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szukam czegoś w okolicach 50-55k zł. Komfortowej benzyny w automacie (70/30). Gazu nie planuje, spalanie rzędu 13-15L w mieście nie robi mi różnicy. Na początku ze względu na automat rozglądałem się w Niemczech, ale BMW to BMW, Mercedes ciężko znaleźć 3.0/3.5 więc zostaje import ze Stanów, a Audi mi nie leży stylistycznie. Kiedyś użytkowałem Focusa MK1 więc MOŻE FORD?! Wpadłem na silnik 2.0 EcoBoost 240KM. Wygląda ciekawie. OTOMOTO > Wyszukaj. Wpadła mi jedna sztuka, w cenie 55k. Czy cena jest OK jak na te egzemplarze? Jak sprawuje się automat w tych samochodach? Wymiana oleju i jeździć obserwować czy ma jakieś swoje bolączki? Co przy tym przebiegu (230k) warto mieć na uwadze coś szczególnego? Jak z rozrządem w MK5? Duże koszta? Czytałem, że około 150k wymiana, wiec tu teoretycznie powinien być zrobiony w którymś momencie.

https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6F8HK0.html

VIN pojazdu: WF0EXXWPCEFD34459

I pytanie: czy ten samochód jest wygodny? Tak po prostu, jakie są wasze odczucia?

Dziękuję za każdą rade!
d3zet jest offline   Odpowiedź z Cytatem