Cytat:
|
Nie wierz właścicielowi i olej ten egzemplarz. To nie jest normalne.
|
Hmm na swoim przykładzie - 1,5 150 km, manual, kombi, prod 09.2019, przebieg 30 tys. Jak co jakiś czas nie pojadę przegonić auta na 30 km trasę A4 Kraków-Bochnia, to mi się pojawiał komunikat żeby wyjechać przegonić auto. Przy czym nigdy nie pojawiał się po długim staniu auta. Po prostu jak przez pół roku robię dziennie po max 5 - 8 km w korkach, jeżdżę bardzo mało, auto stale niedogrzane, więc wierzę, że komunikat mógł się zapalać, a gpf zapychać. Dlatego teraz od końca 2 roku uzytkowania robię tak, że raz w miesiącu jadę przegonić auto do tej Bochni i od 2 lat nie miałem już tego komunikatu.
Kolega ma podobnie jeżdżąc po mieście, ale on ma wersję 182 km. Też jak raz na 3 msc nie pojedzie na autostradę, to mu się zapala.
niestety to jest wspólczesna motoryzacja.
I tak cieszę się, że zdążyłem przed wejściem tych silników do kosiarek wspomaganych jeszcze elektryczną.
Bump:
Cytat:
|
Również doradzam darować sobie egzemplarz który wita się komunikatem o zapchanym GPF.
|
Bzdura. Jak auto mało jeździ, to komunikat będzie. Sam jestem tego przykładem. 30 tys przebiegu porównując do Twojego 180 tys z tego samego rocznika to "drobna" różnica.