View Single Post
Stary 12-05-2024, 22:13   #7
Żyrafa
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 08-04-2017
Model: Ford S Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Starym S-Maxem do Chorwacji

Bardzo dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Wiadomo, że każde auto może się zepsuć, obawiałem się, że jak powiem komuś, że takim autem chcę jechać to mnie zgłoszą żeby mi zabrać prawa rodzicielskie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Na ten moment samochód nie ma żadnych usterek, no poza typowym przeciekaniem dachu w bagażniku, ale dlatego chcę pojechać do Chorwacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam tak jakoś, że nawet jak rok temu jechałem nad nasze morze to słuchałem silnika z obawą czy dźwięk się nie zmienił. Wiem, głupie to, ale żona z boku, dzieci z tyłu, jakby co winny jest wiadomy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Co do assistance to stoi jak poniżej:

Zakres terytorialny: Polska i pozostałe kraje europejskie (z wyłączeniem Białorusi, Ukrainy i Mołdawii)
Zakres ubezpieczenia m.in.:
Naprawa na miejscu zdarzenia: limit PL 600 PLN / EU 500 EUR
Holowanie pojazdu: limit 400 km
Wynajem samochodu zastępczego:
- po wypadku lub kradzieży: limit do 7 dób
- po awarii: limit do 4 dób
Transport osób
Nocleg: limit 4 doby
Inne: odbiór pojazdu po naprawie; pomoc w razie braku paliwa; pomoc przy zatrzaśnięciu kluczyków, wymianie koła, otwarciu pojazdu; kierowca zastępczy i pomoc medyczna.
Żyrafa jest offline   Odpowiedź z Cytatem