Temat: [Mondeo 2014- ] Migające lampy
View Single Post
Stary 09-06-2024, 12:01   #6
KrzysztofAdamus
ford::beginner
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 14-02-2020
Skąd: 5 minut do Końca Świata
Model: Fusion USA
Silnik: 2,5
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie Odp: Migające lampy

Cytat:
Napisał JakubFabisiak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmieniłem żarówki na led po włączeniu od razu się wyłączają, światła drogowe działają normalnie a też były zmieniane, czy można to samemu ogarnąć forscanem?
Cytat:
Napisał tomao Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drogowe są po prostu włączane przekaźnikiem. Mijania mają sprawdzanie poboru prądu. Czy da się to wyłączyć forscanem to nie wiem, ewentualnie oporniki trzeba dołożyć.
Podobno forscanem się da (ale są to informacje reglamentowane )
Z tymi żarówkami ledowymi tak zwanymi retrofitami różnie bywa. Jednej firmy świecą normalnie a innej gasną co jakiś czas lub od razu nie chcą współpracować. Zwykła żarówka w soczewce to na prawdę porażka i zmiana na mocnego leda naprawdę dużo daje ( W POLSCE NIELEGALNE )
Ja rozwiązałem problem wpinając równolegle przy wtyczce przed ledem kondensator. Sam opornik nie wystarczał a kondensator wyeliminował prawie do zera również zakłócenia.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Zrzut ekranu_9-6-2024_113725_forum.fordclubpolska.org.jpg (13.7 KB, 18 wyświetleń)
KrzysztofAdamus jest offline   Odpowiedź z Cytatem