Cytat:
|
Dlatego nie generalizowałbym, bo przyczyn rozładowywania akumulatora - nawet związanych z kamerką samochodową - może być wiele i niekoniecznie muszą one dotyczyć samego urządzenia.
Wśród osób, które znam i które mają zainstalowane wideorejestratory w samochodach nikt nie narzeka. Z tego co wiem mają różne urządzenia 70mai i MIO.
A jeśli piszemy o trybie parkingowym to warto doprecyzować czy chodzi o aktywny czy pasywny tryb parkingowy.
|
Jest jeszcze jedna rzecz, o której nie pomyślałem na etapie moich problemów z Nextbase. Kamerka, a w zasadzie czujnik. może wzbudzać się nie od samego ruchu, ale od wahnięć/pływania na linii zasilającej. A to z kolei może być problem wynikający z instalacji samochodu (inne odbiorniki), lub też z zastosowanego zasilacza. Warto więc (było) sprawdzić na innym pudełku 12V->5V na start.
W efekcie pewnie rzeczywiście zobaczymy, jak sprawdza się A500S (jest na kupionym osobno zasilaczu 70mai). Jak sprawdzimy, to tu napiszę dla potomności (ale to nie będzie szybko - wakacje, wyjazdy etc).