Temat: [Mondeo 2007-2014] Podgrzewana przednia szyba - dołożenie
View Single Post
Stary 21-08-2024, 15:13   #59
wojciech.k
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 17-07-2013
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 292
Domyślnie Odp: Podgrzewana przednia szyba - dołożenie

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pewno taniej. Kupno skrzynki bezpiecznikowej z "kikutami" kabli, to pozorne ułatwienie. Przewody ogrzewanej przedniej szyby szyby mają średnicę 4,0 mm. Spróbuj zlutować taki przewód!IMHO jedyna słuszna opcja.Jak wpiszesz frazę "wiązka silnika mondeo mk4" w "szukajkach" znanych portali handlarskich, to jakaś tam jednak dostępność jest. Z tym, że trzeba się liczyć, że cała wiązka w przyzwoitym stanie i w miarę "bogata" swoje kosztuje.
Jeszcze mam krótkie pytanie. Wiązka musi być tej samej wersji silnikowej? Zapewne 1.8TDCI i 2.0TDCI mają różne długości przewodów i różne wtyczki?

W tamtym roku odpuściłem sobie dodanie wiązki, ale na tą zimę chyba się za to zabiorę.
wojciech.k jest offline   Odpowiedź z Cytatem