View Single Post
Stary 12-11-2024, 19:48   #24
Leszek_M
ford::beginner
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 18-03-2020
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MkV
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2019
Postów: 31
Domyślnie Odp: Zakup Ford Kuga 1.5 EcoBoost - 186 KM Automat 2024

Cytat:
Napisał Tomasz0102 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od 2 tygodni jeżdżę Kugą 1,5 186KM automat. Spalanie w mieście przy normalnej jeździe 11l, w trasie jeszcze nie byłem.
Witam wszystkich i przepraszam, że podłączam się pod kolegi wątek lecz mam tę samą zagwostkę i nie chciałem zakładać nowego.
Obecnie posiadam Mondeo mk5 1.5 ecoboost 2019 manual i od kilku miesięcy biję się z myślami nad Kugą 186km. Niestety nie ma do testów tej wersji jest tylko manual 150km i hybryda. Mam pytania do Tomasz0102:
- czy twój silnik też ma taki "pudełkowy dźwięk jak 150km(wiem silnik ten sam,
ale może z racji mocy brzmi lepiej)?
Ten w mk5 ma 4 cyl. i brzmi normalnie a ten w KudzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- jak Twoje ogólne wrażenia z jazdy - wyciszenie,sztywność zawieszenia i jego
odgłosy na nierównościach/studzienkach?
- jak pracuje skrzynia, czy szybko i niewyczuwalnie zmienia biegi, czy długo
trzyma na wysokich obrotach co sprawie że silnik nieprzyjemnie wyje(takie
wrażenie sprawia phev - przynajmniej mi)?
- no i ogólna opinia, wrażenia z tej wersji silnik/skrzynia
Z góry dziękuję
Leszek_M jest offline   Odpowiedź z Cytatem