View Single Post
Stary 10-01-2025, 19:33   #32
kumpel Fordzika
ford::specialist
 
Avatar kumpel Fordzika
 
Zarejestrowany: 30-11-2016
Model: Ford KA
Silnik: 1,5 160 KM
Rocznik: 2006
Postów: 995
Domyślnie Odp: Jakie auto do sporadycznej jazdy- może Focus MK3 1.0 Ecoboost?

Cytat:
Napisał maxxam97 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co oznacza "prosta KIA"? Możesz sprecyzować o jakie modele chodzi?....
Słabo sprecyzuje, bo tego szpeju na rynku niezliczone ilości modeli i egzemplarzy.
Na przykład taki cudak przodem trochę podobny do Focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6GYxYP.html

trochę szybciej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6GI2hU.html

Ale to nie musi być KIA , bo ma ciulową nazwę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kup Renault Clio czy nawet zadbane Audi A3 w fajnej czerwonej wersji w 3 drzwiach.
Patrzysz na ulicach, co Ci się tam podoba i potem się doktoryzujesz czy taki zakup będzie miał sens czy trochę mniej.
Tego nie ominiesz niestety.
__________________
nie każda morda pasuje do Forda

Ostatnio edytowane przez kumpel Fordzika ; 10-01-2025 o 19:40
kumpel Fordzika jest offline   Odpowiedź z Cytatem