Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 17-03-2025, 21:51   #2098
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: [INSTRUKCJA] Sync 2.5 / Sync 3 Light - Aktualizacja ręczna

Cytat:
Napisał Tomi2024 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]
Myślałem, że będę miał nowszą wizualizację z ikonami stacji radiowych[...]... prosze o wskazówki :-)
[...]
Witam
1)
Sugeruję poczytać na forum - loga stacji radiowych, to dodatek nie mający nic wspólnego z firmą Ford - to prywatna czyjaś praca (mod), który instaluje się samodzielnie, na własną odpowiedzialność

Cytat:
Napisał Tomi2024 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Prosze o pomoc... zrobiłem aktualizację wg instrukcji ze strony Forda i nie mam żadnych zmian czy poprawek wizualnych oprócz tego że nie mogę uruchomić AndroidAuto po sparowaniu telefonu z autem.
Co mogę zrobić żeby poprawić obecny stan.
[...]
2) Zmiana szaty graficznej jest chyba od wersji 3.4.xxx

3) Przypomnij co oznacza "najnowsza wersja" - dla Twojego auta => jest to różne zależnie od modelu Forda

4) Odnośnie Android Auto - z własnego doświadczenia - sugeruję trochę cierpliwości.
Sam kilka razy aktualizowałem Sync 3, system pisał, że aktualizacja pomyślnie zakończona, a mimo wszystko przez kilka dnie nie działa poprawnie => dla mnie wygląda to tak, jakby w tle jeszcze kończył jakieś instalacje => u mnie, po kilku dniach jazdy, wszystko wróciło do normy

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF

Ostatnio edytowane przez pankrakus ; 18-03-2025 o 17:14
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem