Temat: [Focus 2014-2018] BLIS - dokładanie i aktywacja
View Single Post
Stary 28-03-2025, 08:52   #557
czuba05
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 16-07-2024
Skąd: Dąbrowa
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: BLIS - dokładanie i aktywacja

Przymierzam się do dołożenia BLIS oraz CTA.
Na ten moment do mojej FOKI udało mi się dostać radary BLIS wraz z uchwytami. Udało mi się to ożenić z BCM który nie chciał pracować, dołożenie komponenetów na płytę i przetarganie wiązek do tyłu przy okzaji zakładania kamery i Asystenta parkowania.
UCDS ładnie czyta obydwa radary. zmienione ustawienia i wgrany VIN do SODL i SODR

Problem polega w moim wypadku, że moja bieda wersja nie posida modułów w drzwiach, co musze oczywiscie zrobić.

Inne pytanie, czy potrzeba mi wszystkie 4 moduły do drzwi ?? czy wystarczą tylko do przednich DDM i PDM ?? czy da się na początek jakoś dać takie moduły żeby miały BLIS ale nie muszą obsługiwać skłdanych lusterek. czy wgl da się zrobić CTA bez DDM i PDM ?? (zapewne nie, bo teraz wywala od razu błąd na IPC błąd CTA i BLIS).

Jakie moduły drzwi proponujecie żeby to jak najmniejszym kosztem ożenić i nadal mieć możliwość dalszej modyfikacji, składane lusterka i takie tam .
czuba05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem