View Single Post
Stary 11-06-2025, 22:39   #38
mmnew
ford::beginner
 
Imię: mmnew
Zarejestrowany: 08-06-2025
Skąd: Mazowieckie
Model: Focus mk4
Silnik: 1,5 ecoblue
Rocznik: 2020
Postów: 10
Domyślnie Odp: 1.5TDCI Błąd P2002 lampka check engine - DPF

Cytat:
Napisał rajman Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moderator przeniósł twój temat do istniejącego wątku z zupełnie innym błędem - bez komentarza...

Dziwny ten opis, bo P2000 w focusie to błąd zwiazany z sondą NOx, jaki masz przebieg?

bład w ABS to najczęściej problem z przysiadającym napięciem podczas rozruchu, pewnie akumulator ma już swoje lata i takie błędy czasem się pojawiają
Przebieg 150k

Faktycznie kiedyś pojawił mi się błąd zwiany z NOx, ale po jego skasowaniu już więcej się nie pojawił, a zaczęły pojawiać się z tym powietrzem. Ciekawe jest to, że nigdy ten błąd nie pojawił mi się na trasie, ale zawsze jak jeździłem koło komina. Czy to oznacza, że DPF do wymiany czy tylko czujnik? (dpf wypala się co ok 300km)

Co do ABS to kupiłem auto flotowe, które zapewne nigdy nie miało wymieniane akumulatora, zatem przed zimą pewnie mnie to czeka - dziękuję sugestię.
mmnew jest offline   Odpowiedź z Cytatem