View Single Post
Stary 30-06-2004, 23:22   #5
denon2000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-04-2004
Skąd: LUBLIN
Model: Focus IIFL
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 427
Domyślnie

Wg mnie to akurat w kombi nie ma problemu z montażem wzmaka (zalezy jeszcze jakich jest on gabarytów). Jak podniesiesz podłogę bagażnika to widzisz koło zapasowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Otwór na koło jest przesunięty w prawą stronę. Z lewej zostaje "półeczka" gdzie można zamontować wzm. Przewody ciągniesz z lewej strony progiem - możliwe że bez odkręcenia przedniego nadkola nie da rady tego zrobić (u mnie dla ułatwienia były odkręcane). Syganł z radia ciągniesz prawą stroną (oczywiście można zrobić to odwrotnie).

Co do słyszenia cykania w głośnikach - jest kilka przepisów jak się tego pozbyć (kolega bawił sie trochę CA i trochę u niego podpatrzyłem.
Na pewno dla bezpieczeństwa warto pociągnąć masę od akumulatora oddzielnym kablem (nie brać jej z nadwozia) - chociaż widziałem samochód gdzie akurat trzeba było zrobić odwrotnie.

Jeśli masz możliwość zrobienia fotki tej półki to byłbym bardzo wdzięczny, fotka oczywiście może pójść na priva. W zamian mogę się odwzięczyć zdjęciem z zamontowanym wzmakiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

I tak przy okazji - uzupełnij profil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
denon2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem