Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio i jego modyfikacje lub zmiany
View Single Post
Stary 04-05-2007, 10:51   #3
Krzys01
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-02-2007
Model: S-MAX
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie

Podnoszę "powalonego" kolegę już drugi raz, pierwszy "wsiąkł" w kablu albo moderator uznał za niepublikowalny - dlaczego nie wiem.

"Kasa" o którą pyta kolega to nie jest główny problem.

Ten to jakość sprzętu audio w S-Max-ie. Ja mam ICE 6006 CD i to nie jest dość fajnie. Nie mieli pomysłu to włożyli coś, co w starszych modelach już sprawdzili (jak?).

Po "widokowe" w S-Max-ie wyświetlacz główny i wyświetlacz klimatyzacji pracują CZERWONE NA CZARNYM a to audio odwrotnie. Nieestetyczne - trudno.
Po "słuchowe" to jest do kitu. Pierwsza sprawa to oczywiście (poprzednio miałem Galaxy) wymienić papierowe głośniki na prawdziwe. Ale to nie pomoże, pozostanie główny problem, radyjko-odtwarzaczCD.

Nie jestem fanem sprzętu HI-FI w samochodzie ale lubię posłuchać muzyki (jazzik, blues, klasyczka, takie tam klimaciki) bez zniekształceń, buczenia i szumów spoza płyty CD. A ICE 6006 CD tego nie zapewnia. Więc pytanko jest takie, naprawić, czy wymienić (ale na coś co pasuje - testowałem pasujące SONY i nie rozwiązuje problemu) czy też "urżnąć końcówkę ICE 6006 CD wstawić zewnętrzny wzmacniacz i z tego coś będzie?
Krzys01 jest offline   Odpowiedź z Cytatem