View Single Post
Stary 01-12-2007, 18:43   #3
ravag
ford::average
 
Avatar ravag
 
Zarejestrowany: 24-11-2007
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 117
Domyślnie

Następnym razem zakładając temat postaraj się ściślej nawiązać do problemu. Zazwyczaj każdy kto zakłada nowy temat "nie wie co robić".
Przechodząc do tematu. Przebieg jest w sumie wiarygodny. Różne opory toczenia mogą wynikać z tego co powiedział Mannieek, coś masz z zaciskami i nie jest to poważna usterka. Co do zbieżności miałbym już większe zastrzeżenia. Największe do wycieku. W nowym aucie wyciek?? Trochę podejrzane. Na pewno znajdziesz furkę w dobrym stanie w tej samej cenie. Proponuję szukać dalej. Jeśli decydujesz się na czteroletnie auto to na pewno znajdziesz takie, które nie będzie budziło żadnych wątpliwości - ale to tylko moje zdanie. Sam kupiłem z wymienioną szybą przednią i od strony kierowcy - a auto niby bezwypadkowe :/ Przednią kiedyś w oplu sam rozbiłem, ale od kierowcy to chyba się włamywali, że też jest wstawiona nowa. Albo auto zaliczyło gonga. Patrz na stan auta a nie na przebieg. Masz tym jeździć a nie naprawiać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam i udanych zakupów życzę!!
ravag jest offline   Odpowiedź z Cytatem