View Single Post
Stary 01-12-2007, 19:30   #7
ravag
ford::average
 
Avatar ravag
 
Zarejestrowany: 24-11-2007
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 117
Domyślnie

Bardzo sprytne rozwiązanie (2w1) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z tego co widzę, to pewnie na auto planujecie przeznaczyć ok 25-30 tys złotych. To są duże pieniądze i czasami lepiej uzbroić się w cierpliwość niż za tyle kasy kupić sobie studnię bez dna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Focusów jest bardzo dużo, nasze krajowe też są dobre, nawet nie wiem czy nie są pewniejsze od sprowadzanych.. Sam kupiłem sprowadzonego ale za mniejsze pieniądze. Wszystko w nim wymieniam, żeby mieć pewność czym jeżdżę. Razem z rejestracją i ubezpieczeniem oraz wszelkimi bajerami wyniesie mnie pewnie tyle 2 lata nowszy z Polski :/ ale trudno. Postanowiłem nim pojeździć a ryzykować nie lubię. Najdroższe są koła zimowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 01-12-2007, 20:33 ]
aaa.. czasami warto rozejrzeć się po salonach przy których działają komisy. Widziałem ostatnio autko z takiego komisu. Spory przebieg, trzy lata i 180 tys km, ale pod względem technicznym ideał. Elementy które miał porysowane zostały ślicznie polakierowane przez forda. Autko było bardzo regularnie serwisowane, bo to była zasada gwarancji w najmie długoterminowym. Po trzech latach skończyła się umowa a autka trafiły znowu do salonu. Po gruntownym przeglądzie i wymianie WSZYSTKIEGO co było możliwe, autka takie czekają na swoich nowych nabywców. Warto poszukać także takiego rozwiązania.
ravag jest offline   Odpowiedź z Cytatem