Re: Nowe MOndeo kombi IV- lista ewentualnych usterek
Właśnie wróciłem z serwisu, w sprawie reklamacji schodzącego lakieru z wewnętrznej strony zderzaka :fcp11 .
Jestem pod dużym wrażeniem obsługi i podejścia ludzi w serwisie. Jak tylko się pojawiłem od razu wzbudziłem zainteresowanie - no jak to MK IV i lakier się łuszczy? Po 5 minutach już byliśmy na hali i autko obfotografowano, opisano i zadzwonili do Ford Polska. Po 20 minutach wszystko było załatwione tzn. Ford uznał zgłoszenie reklamacyjne i jestem umówiony na 5 lutego na wymianę zderzaka i montaż chlapaczy :fcp23 .
Taka obsługa to mi pasi. W końcu wydając tyle kasy to się wymaga. :fcp26
Zastanawiam się czy Gercons u nich był, pewnie nie, ba jak by od razu podjechał do serwisu to nie było by tych Jego legendarnych już wywodów jaki to szajs MKIV :fcp18[/quote]
Witam, po tygodniowej nieobecności, ale troszkę się wyleniuchowałem pod palmami, :fcp2 a w tym czasie mojego Mondka wyprowadzono tak jak powinien wyglądać. tzn. jak wyżej pisałem zderzak jest bez wad lakierniczych i dorzucili chlapacze. Muszę powiedzieć że jest O.K. Zamieszczam zdjęcia jak się prezentuje chlapacz i jego mocowanie.
__________________
Mondeo MKIV 1.8 TDCi 125 KM 6 biegów hatchback GOLD X Panther Black
|