View Single Post
Stary 17-08-2008, 18:15   #23
Cobretti
ford::professional
 
Avatar Cobretti
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 08-02-2008
Skąd: Nowa Sól - Berlin
Model: Chrysler Voyager
Silnik: 2.5CRDi 140KM
Rocznik: 2001
Postów: 1,675
Domyślnie Re: Jak radzicie sobie z chamstwem na drodze?

Cytat:
Napisał tomiscorpio
widze cobretti jezdzisz duzo w trasach. To jest nagminne , wychodzisz z zakretu na mega prosta , widzisz tira i 2 osobowki , jada za nim droga zupelnie pusta z przeciwka mega widocznosc, jada za nim , Ty nie przyspieszasz , nadal nie wyprzedzaja , dajesz po garach zblizasz sie do nich, zaczynasz wyprzedzac a on kierunek i na pas , trzeba wyhamowac po klaksonie w najlepszym przypadku. Przeciez wtedy mam takie nerwy ze zatlukbym na drodze.
taa... dokładnie... jak widze "przyklejaczy zderzakowych" to mnie odrazu włosy dęba stają nad ignorancja tych baranów....
na długich prostych ludzie wpadajaw rozleniwienie... jadą kilka kilometrów za TIRem i nagle icholśniewa ze przeciez jest prosta.. trzeba wyprzedzic... no i wychyla sie święta krowa zza tira... a tu:
1. z tyłu nagle się pojawił samochód - ciekawe skad nie ??
2. z przeciwka jedzie samochód.... - no i kiedy ja wyprzedze tego tira ??

razu pewnego widząc taka syt łapie za gruche od CB i mówie "Kolego taki i taki... jesteś na radyjku??"
- no jestem...
- "muśnij no kolego lekko hamulca tak tylko zeby stop sie zaświecił ale zebyć nie zahamował"

byście widzieli tego z tyłu jak deptał po hamulcach.... a koleś z TIRa tylko musnął hamulec bez zwalniania... a gdyby tak musiał awaryjnie hamować ??

dwa razy w zyciu miałem autem test łosia....
1. raz podczas wyprzedzania koleś mi zajechał droge.... znaczy postanowił skrecić w lewo do lasu
ja ostre hantle i z powrotem na prawy pas za jego plecami
2. raz to sytuacja dla mnie... szokujaca.... jedzie tir poboczem, wyprzedza go voyager... ja zjeżdzam na prawo co by bezpieczniebyło.. .zza voyagera wyskakuje .... sierra na czołówke...
mi pozostało tylko uciec na lewo i wrócić na prawo
__________________
Chrysler Voyager, 2001r, 2.5CRDi 140KM - rodzinny autobus
Aktualnie na sterydach 167KM/390Nm
Cobretti jest offline   Odpowiedź z Cytatem