View Single Post
Stary 11-09-2008, 10:33   #425
Jarek_Onet
ford::advanced
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 04-07-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 392
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał rederik
Cytat:
Napisał vtec
Nie wiem czemu moje pytanie wczorajsze zostalo wyrzucone/skasowane??? Administrator nie wie co kasuje?? Pytalem sie czemu z tylu DENSO sa dwie wtyczki anteny FM? Ktora jest od czego i po co dwie?
Samochód wyposażony w DENSO ma dwie anteny - jedna od zwykłego odbioru radia, druga od komunikatów TMC dla nawigacji. Natomiast, która wtyczka jest która to nie wiem. Przedzwoniłbym zwykłym miernikiem. Radiowa jest na dachu, TMC wklejona w kombi w prawą tylną szybę bagażnika (nie wiem jak w sed/hbk).

Pozdrawiam
Bartek
Nie wszystkie nawigacje DENSO mają dwa gniazda, najczęściej wystepująca wersja DENSO ma jedno gniazdo. Zdarzały się również wersje DENSO gdzie gniazdo radiowe jest podwójne w wersji Fordowskiej i takiej ogólnej. Gniazdo do TMC to rzadkość.
__________________
Jarek_Onet
Jarek_Onet jest offline   Odpowiedź z Cytatem