View Single Post
Stary 09-07-2015, 21:05   #11
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,549
Domyślnie Odp: Jak 'zainstalować' pilot do centralnego zamka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Porada dla Fusiona 2003 trafna, jednak w poliftowych samochodach procedura już chyba nie działa? W każdym razie z poliftowej instrukcji obsługi zginęła...
Generalnie Ford wycofał się już ok. 2003 roku z metody dopisywania dodatkowych kluczy przy pomocy 2 kluczy zaprogramowanych. Np. w Focusie Mk1 przedliftowym taka metoda działała, w MK1 poliftowym już nie, a w FF2 nie pozostał po niej nawet ślad...
We wszystkich Fusionach i Fiestach mk6 ten sposób działa - ja mam model po fl i dodatkowo zakodowałem dwa kluczyki z immo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W Focusie mk1 z wszystkich roczników, Mondeo mk3, Ka mk1 ten sposób działaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niestety wszystkie nowsze modele mają już usunięte to "niedopatrzenie" producenta i zarabiają na tym tylko serwisy autoryzowane, jakby sam samochód był kupowany za pól darmo... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem