View Single Post
Stary 17-02-2020, 17:37   #2
Miro25091975
ford::amateur
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 17-02-2020
Model: ford S maxx
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2014
Postów: 0
Domyślnie Odp: Skrzynia automatyczna powershift

Witaj, jestem świeżo po naprawie skrzyni mogę co nieco doradzić jak jeszcze temat aktualny . Początek wycieków miałem jakieś pół roku temu i zdecydowałem się na naprawę tego więc znalazłem nawet blisko mnie mechanika od skrzyń automatycznych no i mnie to kosztowało 3500 zł .Regeneracja tak zwanego tłumika drgań ,niestety po pół roku zaczęło znowu ciec i zabawa od nowa. Tym razem oddałem do innego mechanika od automatów z dobrą opinią no i się skończyło dużymi kosztami ale od razu powiedział że nie podejmuję sie regeneracji tylko proponuje wymianę i będzie spokój . Tu nie chcę straszyć bo może masz inny typ skrzyni i koszta mogą być mniejsze , ja zapłaciłem za całą naprawę 9 tyś zł.
Pierwszy i ostatni raz kupiłem taki samochód z taką skrzynią , co prawda jest bardzo oszczędna i szybko przerzuca ale koszty naprawy po 250 tyś km zrobionych tym samochodem to jakaś pomyłka technologiczna . Miałem 3 samochody w automacie i różne skrzynie ale ta mnie dobiła . Co do tego tłumika drgań to można dokupić części ale nie obudowę która tez się wyciera w moim przypadku tak było i dlatego ponownie zaczęła ciec . Koszt kupna nowego tłumika drgań który występuję w komplecie ze sprzęgłem bo to niestety jedność to około 6,5 tyś zł . To chyba tyle w razie jak jesteś zainteresowany to mogę ci polecić dobrego mechanika który ci doradzi jaka opcja jest najlepsza dla twojej skrzyni .
Miro25091975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem