Temat: [C-MAX 2003-2007] 1.8 Duratec (125KM) - bierze olej
View Single Post
Stary 05-09-2012, 19:57   #17
lukasz_m
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 21-05-2012
Model: VW
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 7
Domyślnie Odp: 1.8 Duratec (125KM) - bierze olej

Cytat:
Napisał salom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie napisałeś jakie było ciśnienie w cylindrach???
Właśnie wkurza mnie to, bo jak zajeżdżam do jakiegoś mechanika, to się głupio uśmiecha i wpaja swoje teorie, że to bez sensu, itp... Nawet w ASO mnie oleli i tego cisnienia do dzis nie sprawdziłem. Nie dość, że się im za to płaci to jeszcze mają człowieka w czterach literach... Pojadę do innego, tylko ciągle nie mam czasu.

Bump:
Cytat:
Napisał konrad_b Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm nie strasz, bo mój też miał niski przebieg, a wiem że lekko nie miał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdzałeś przebieg w fordzie ? skąd wiesz że papiery są oryginalne ?

aż ciężko uwierzyć że ktoś zajechał silnik w 100kkm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega mi sprawdzał serwis i taki istnieje. Poza tym naklejka na drzwiach z ostatniego przeglądu wygląda na oryginalną. W dodatku stan w środku. Można się pomylić o 20tys i się nie poznać, ale do 200tys on napewno nie dobił, bo w środku jest prawie idealny, a te plasitki w fordzie nie są chyba zbyt wysokiej jakości, mimo to wyglądają jak nowe.
lukasz_m jest offline   Odpowiedź z Cytatem