Temat: [Fiesta 2001-2008] 1.4 16V skaczą obroty i szarpie
View Single Post
Stary 08-12-2017, 13:38   #1
Michal:)
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 08-12-2017
Skąd: Ostrowiec Św./ Purfleet
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 16v
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie 1.4 16V skaczą obroty i szarpie

Witam forumowiczów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To mój pierwszy post na forum więc jeśli coś nie tak zrobiłem to nie krzyczcie na mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie dawno kupiłem samochód, Fieste taką jak w tytule. Przez pare dni pojeździłem nią bez najmniejszego problemu ale od niedzieli zaczęła mi szwankować. Po 10 minutach normalnej jazdy samochód zaczyna szarpać, jak przystanę to skaczą obroty czasem potrafi się zadławić i zgasnąć (jak na filmiku), wydaje dziwny dźwięk przy hamowaniu, coś takiego jakby dużym nożem się zamachąć i słychać taki świst powietrza. Odstawiłem go do mechanika wymienił jakiś stary wężyk ale problem wcale nie zniknął. A jest jeszcze coś, z pod maski słychać cały czas szum którego wcześniej nie było przed pojawieniem się problemu. Żadne kontrolki się nie świecą. Co to może być?
Pod tym linkiem zamieściłem filmik o co chodzi https://www.youtube.com/watch?v=w6ZTj1wCsF4 , przy drugim odpaleniu wcisnąłem do połowy pedał gazu.

z góry dziękuje za pomoc

Ostatnio edytowane przez Michal:) ; 08-12-2017 o 13:40
Michal:) jest offline   Odpowiedź z Cytatem