View Single Post
Stary 11-12-2017, 14:31   #4
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Auto komis Hajmig

Kupowałem tam swoje MK4, w 90% mają auta polesingowe nie starsze o ile pamiętam niż 4-5 lat. Auto można zabrać na dzień do swojego warsztatu na oględziny, kosztowało to chyba +50 zł (tylko nie pamiętam za jaki okres). Obok jest intercars gdzie można zrobić w sumie na miejscu oględziny auta gdzie dostaje się raport ze stanu auta.
O ile mają dostęp albo chcą to mogą wyciągnąć historię z lesingu choć w moim przypadku były to same naprawy bez szkód a takie były o czym dowiedziałem się później. Ale nie ukrywali tego że nic nie było, na pewno przy kupnie miałem informację o stanie lakieru (miernik do dyspozycji), nie oryginalnej szybie przedniej (norma), ale i bocznej od strony kierowcy i to też błotnik miał mały narzut lakieru.

Ogólnie niczego nie narzucają, auto można zabrać do warsztatu niezależnego, ubezpieczyciel na miejscu (miał b.dobre ceny), jak dla mnie OK. Kolega też i nich brał i też zero problemów z autem jak i zakupem.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem