Temat: [Ogólne] BT/VC Aktualizacja modułu
View Single Post
Stary 13-06-2019, 10:21   #506
Xingham
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 19-01-2017
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: BT/VC Aktualizacja

Witajcie, to znowu ja.
Problem podobny do kolegi powyżej
Auto: Focus 2FL 2008r.
Radio: Travelpilot FX
Moduł bt: z usb i aux w podłokietniku (nie wiem jaki model tego bt nie wiem jak odczytać)

Wgrane oprogramowanie FX SP4.1 (oczywiście zniknęło pl menu)
Chciałem wgrać aktualizację modułu BT lecz po tym jak pendrive się uruchomi komunikat "BVC uptade is not required" czy coś w ten deseń i odpala się radio spowrotem.

Zależy mi na streamingu audio przez bt, ale już nie mam pomysłów.
"SZUKAJ, było" - tak wiem, że było tylko wałkuję te posty od 1 strony do 90 i nie ma żadnych konkretnych odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proszę o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyjąłem bezpiecznik od radia w skrzynce bezpieczników - bo ktoś wspominał o resecie i radio się w ogóle nie włącza :/ co może być przyczyną?

Akumulator odłączony i podłączony spowrotem,
Bezpiecznik przy radiu sprawdzony - jest oki.

Byłem u szpeców od audio, napięcie na radio idzie. Więc wytypowali uszkodzone radio.
Teraz moje pytanie, czy ktoś naprawia takie radia, co się mogło zepsuć i czy opłaca się to w ogóle robić?
Czy kupić coś podobnego? jeżeli tak to czy macie jakieś typy?

Ostatnio edytowane przez Xingham ; 13-06-2019 o 13:26 Powód: Wyjąłem bezpiecznik od radia - 112, włożyłem spowrotem i radio już w ogóle się nie włącza
Xingham jest offline   Odpowiedź z Cytatem