Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 08-03-2018, 09:12   #17
maarec
ford::average
 
Avatar maarec
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-01-2009
Skąd: Częstochowa
Model: Smax / Ecosport
Silnik: 2.0 TDCI / 1.0 Ecoboost
Rocznik: 2012 / 2018
Postów: 89
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

Jestem po jazdach większością proponowanych fordów w tym rozmiarze aktualnie w salonach. Fiesta, Bmax, Focus, Ecosport. Były też Skody, Kia, Opel, VW, Nissan, Fiat.... i tak mógłbym pisać.

Ecosporta odbieram więc za tydzień dla żony ( i dla mnie do miasta aby Smax odpoczywał czasem)... Owszem samochód ma wady (cena, tylna klapa, plastiki). Natomiast teleskop bagażnika działa ok, bałem się, że będzie gorzej), ekran nam pasuje. Brakuje we wnętrzu rączki do zamykania bagażnika, trzeba dorobić uchwyt jak w PKS.

Wersja titanum + pakiety (komplet czujników park, kamera, grzane fotele i kierownica), zbędny szyberdach, kluczyki bezprzewodowe, elektryczne i grzane lusterka.

Wygoda wsiadania wygrała nad rozsądkiem (miałem rezerwę na piękną fiestę w super wyposażeniu i kolorze turkus za fajną cenę i to rok 201Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Aktualnie śmigam nowym focusem od wczoraj i już plecy bolą, wsadzenie dziecka 13kg do fotelika i po mnie.

Samochód wygląda paskudnie z tym kołem zapasowym na klapie więc mój tego nie ma.

Silnik 1.0 125KM, jeździ lepiej niż 1.6 125Km - oba samochody tylko z kierowcą.

W wersji ST nie ma opcji aby spodniami nie wycierać poszerzanych progów...
maarec jest offline   Odpowiedź z Cytatem