View Single Post
Stary 14-06-2020, 23:16   #110
Didus
ford::average
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 24-02-2018
Skąd: Gryfów Śląski/ Trier
Model: S-MAX TITANIUM AWD
Silnik: 2.0 TDCI 180PS
Rocznik: 2017
Postów: 70
Domyślnie Odp: wymiana lamp soczewkowych na Dynamic Full LED

No nastał kolejny dzień.

Trochę mnie zaskoczyło różne działanie lampy prawej a lewej z gaśnięciem krótkich po odpalenia auta.

Ale po zmianie parametru odpowiedzialnego na tą przypadłość jeszcze raz lampy zaczęły świecić i już nie gasły po odpalenia auta ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A już zmartwiłem się że coś nie tak z lampą . Ufff

Kierunkowskazy szybko migające wyłączyłem i również już normalnie działają.
Oczywiście kierunkowskazy działały dobrze tylko kontrolka przed nosem pokazywała przepaloną żarówkę migając szybko.

Niestety ale pojawiły się również błędy które już któryś kolega wcześniej tu opisał ( "Obwód prawego i lewego światla drogowego, obwód zwarty do akumulatora lub otwarty") ale nie było odpowiedzi konkretnie gdzie to usunąć a jedynie sugestia.

Choć spróbuję :
726-46-01 xxx0 xxxx xxxx - High Beam Open DTC Cfg: 0=unused, 1=used - światła drogowe
726-46-01 xxxx x0xx xxxx - High Beam Circuit Cfg: 0=unused, 1=used - światła drogowe
726-46-02 x0xx xxxx xxxx - Low Beam Circuit Cfg: 0=unused, 1=used - światła mijania

Ale nie chciałbym też zmieniać parametrów może nie potrzebnie ale konkretnie określone.

Teraz zastanawiam się jak mam uruchomić menu świateł adaptacyjnych w zegarach ?
Didus jest offline   Odpowiedź z Cytatem