View Single Post
Stary 29-01-2019, 14:07   #13
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: FordPass - Multimedia i audio oraz opinie

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W wersji jaką masz bez modemu tak, wersja Connect nie wymaga tego, ani tworzenia hotspotu.

W Twoim przypadku doskonale Cię rozumiem, bo masz automat i odpalenie silnika nawet kilka minut wcześniej sporo da.

Ciekawe jak jest w Focusie z Webasto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pewno Webasto włącza się samo jak auto dostanie informację poprzez specjalny kanał internetowy że w Niemczech jest zimniej niż w Polsce... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To taka nowa super DE option ... A temat odpalania i tak dalej wałkuję, poruszyłem już parę źródeł i zobaczymy co z tego wyniknie. Jeżeli ten moduł dostępny na stronie Amazon ma taką samą częstotliwość jak kluczyki do auta w Europie to jest ok bo 130$ to nie jest majątek a funkcja fajna. W Tajlandii na pewno to mają bo już wiem ale czekam tylko na rzetelny kontakt. Jak nie to załatwię to na miejscu jak polecę niedługo. jak ta wersja tajska będzie działała to na pewno ściągnę tego więcej bo chętnych będzie sporo tak myślę... To nie jest coś co musi być ale przydałoby się... W tych warunkach zimowych na dzisiaj jak odpalę auto to mam po 5 minutach w środku już prawie ciepło, siedzenia podgrzane i kierownica też łącznie z rozmrożona szybą ale trzeba wyjść na zewnątrz najpierw ... Moduł umożliwia zaprogramowanie odpalenia silnika na 5, 10 lub 15 minut co w zupełności wystarcza na ubranie się spokojne i wyjście do rozgrzanego już autka lub w lecie schłodzonego ...

Ostatnio edytowane przez Terminator007 ; 29-01-2019 o 14:13
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem