View Single Post
Stary 07-04-2019, 07:44   #2
actchris
ford::average
 
Avatar actchris
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8
Rocznik: 2010
Postów: 138
Domyślnie Odp: Prostowanie felg - Łopuszańska

Byłem, zostawiłem auto, odebrałem i auto jak nowonarodzone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2 felgi zdecydowanie krzywe, 2 tak sobie ale zrobiłem wszystkie cztery.
Po małych negocjacjach cena za 4 felgi do prostowania, zdjęcie kół z auta, zamiana opon zima>lato, założenie kół po powołaniu się na facebooka wyszło 500 do zapłacenia.
Negocjacje zaczęły się od 150 za koło więc 100 w kieszeni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ALE na stronie jest opisane że cena za prostowanie to 70 zł przy 16" + gratis zdjęcie i założenie opon z promocji FB nijak ma się do 150 zł ceny startowej.
https://www.facebook.com/odnawianiefelg/

Sam warsztat na pierwszy strzał odstrasza bo zlokalizowany jest w jakimś zbiorczym budynku warsztatowym z lat 70 wygląda to strasznie ale na szczęście efekt pozytywny.
Jak ktoś się nie boi pierwszego wrażenia to raczej polecam bo u mnie auto jedzie prosto, nic nie tłucze, zachowuje się normalnie.
__________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - Albert Einstein
actchris jest offline   Odpowiedź z Cytatem