View Single Post
Stary 30-01-2020, 09:06   #28
orzel_man
ford::advanced
 
Avatar orzel_man
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-01-2016
Skąd: Północna Polska
Model: E61 Bandziora
Silnik: M57N biturbo +++virus ;)
Rocznik: 2005
Postów: 477
Domyślnie Odp: 2.0 Ecoboost - wyciek oleju ze skrzyni PowerShift

Witam... Panowie reanimacja tematu i u mnie pojawił się jakiś dziwny wyciek.
patrząc na olej powiedziałbym że ze skrzyni....ale zauważyłem od jakiegoś czasu że spada delikatnie na miarce i może silnikowy jednak.
Aso na wjazd powiedziało 3000 a jeśli uszczelniacz w skrzyni to nawet 10000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sporo jak na uszczelnienie.
Mam GW12 do czerwca, ale w 3 serwisach powiedzieli mi że GW12 uszczelnień i wycieków nie obejmuje...a nie mam czasu walczyć 2 lata z nimi .
Na GW12 2 lata temu była wymieniona skrzynia na nową... i dokładnie po 2 latach pojawił się wyciek... ciekawa sprawa...
Aso w Trójmieście dało połowę ceny a niezależny warsztat jeszcze mniej.
mam nadzieję że skończy się na wymianie uszczelniacza na wale korbowym.

Edit:
doczytałem w postach że olej w PS jest zielony? prawda to ? jeśli tak to u mnie jest wyciek z wałka korbowego bo olej raczej brązowy
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez orzel_man ; 30-01-2020 o 09:21
orzel_man jest offline   Odpowiedź z Cytatem