Temat: [Mondeo 2007-2014] 1,8 tdci - wykresy, dyskusje, po chipie..
View Single Post
Stary 05-08-2009, 19:41   #4
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: 1,8 tdci - wykresy, dyskusje, po chipie..

Azet wiesz ile czekałem aż pojawi się ktoś , kto zawirusował 1,8 tdci ? -rok czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie da się wszystkich do jednego wora Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., 1,6 ma swoje tematy, 2,0 tez i nawet 2,5 wszystko w benzynie, trudno żeby porównywać 1,8tdci z 2,2 tdci ,jak również 1,6 z 2,5T to są zupełnie inne światy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. poza tym często dostawałem na priv zapytania ,gdzie robiłem wirusa za ile, jak się jeździ,czy warto, itd. 1,8 tdci jak i 1,6 w benzynie to mało spotykany silnik ,większość to 2,0tdci i 2,0 benzin ,dlatego ten temat powstał bo sam kiedyś szukałem własnego wykresu bo gdzieś mi zaginął i musialem się przekopywac przez chyba 100 stron tematu o chiptuningu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem