View Single Post
Stary 11-03-2010, 14:47   #14
Góralczyk
ford::beginner
 
Avatar Góralczyk
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 22-07-2009
Skąd: Pruszków
Model: Były: Transit, Transit Euroline, ST200 :(
Silnik: 2500 V6
Rocznik: 2000
Postów: 38
Domyślnie Odp: Chcesz kupić Transita? Tu pytamy o auta z ogłoszeń

Wczoraj oglądałem to oto auto http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11745128 -niestety pomimo zapewnień sprzedawcy o super stanie-totalna porażka. Auto wg. ogłoszenia-bezwypadkowe: uderzony przodem i tyłem, przód chyba niezbyt mocno, jednak wymieniane reflektory, grill, szyba czołowa, na masce i grillu ślady pożaru (podobno palił się samochód parkujący obok). Z tyłu, sprawa poważniejsza wymieniane obie lampy, ślady niechlujnego lakierowania na uszczelkach i tapicerce, brak ławki w bagażniku, która przedłuża kanapę do spania. Podłogę zaczyna gryźć ruda. Zderzaki i listwy wokół wozu poprzykręcane na blacho wkręty. Prawa burta wygnita tak, że wypadła z niej prowadnica drzwi przesuwnych.
Mechanicznie: skrzynia biegów co najmniej do wymiany synchronizatorów, co jest w niej naprawdę jednak może okazać się po jej zdjęciu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zawieszenie, wytłuczone-stuka, puka, autem buja jak pijanym żeglarzem. Wóz nie przyspiesza i nie hamuje.
Środek: miał być nie posprzątany, bo pan samochodu nie picował, w rzeczywistości był mocno "ztrollowany" (plamy po czarnych paluchach na tapicerce, połamane plastiki itp.)
Ogół: auto miało pochodzić ze Szwecji, a sprzedający to pierwszy właściciel w Polsce. Na miejscu okazało się, że pan znalazł brief i auto jest z Niemiec, a pierwszym właścicielem w kraju był właściciel komisu, stan auta wskazuje, że chyba tak było i traktorek ganiał do reichu z lawetą...
Z racji, że ogłoszenia z czasem wygasają podaję aktualne blachy samochodu DWL 59FF, Ford Transit Euroline, kolor czerwony.
Reasumując, szkoda czasu (wystarczy, że ja straciłem cały dzień i parę złotych na paliwo, bo uwierzyłem człowiekowi przez telefon, a może nie spodziewałem się aż takiej ruiny?...)
Ps. Gdyby ktoś miał na sprzedaż przyzwoitego Euroline'a-osiołka, lub wiedział coś o takim, proszę o kontakt.
Pozdrawiam Transiciarzy-Góralczyk.

Auto wyżej opisane pojawia się znowu z wyższą ceną-przestrzegam, wyjątkowa skarbonka. Oto ogłoszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13964256

Ostatnio edytowane przez Góralczyk ; 13-07-2010 o 23:42 Powód: Powrót ogloszenia
Góralczyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem