View Single Post
Stary 16-12-2013, 17:46   #26
wojtek-vx
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 12-06-2013
Model: Kuga II
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 15
Domyślnie Odp: Kuga II- wady i usterki zaobserwowane podczas użytkowania

Cytat:
Odebrałem 4/10, wyprodukowane miesiąc wcześniej. O ustarce wiadomo było na początku września. Przynajmniej na forum brytyjskim już mówili o tej ustarce. Ponadto zapytałem dilera o to przy odbiorze a on stwierdził, że nie wie czy taki problem istnieje, bo dopóki problem nie wystąpi to nie wiadomo czy istnieje.

Ja w ETISie nie mam akcji przywoławczej na swój samochód. Będę musiał poprosić o update. Ponoć po updacie pojawiają się też nazwy piosenek przy odtwarzaniu przez bluetooth.
Witam, ja swoją Kugę odebrałem na początku października, a wyprodukowana 02.09. Podczas wizyty w serwisie, jakoś w listopadzie zwróciłem uwagę, że samochód źle pokazuje dystans możliwy do przejechania - na pełnym baku było to np. niecałe 300 km. Poprosiłem o aktualizację oprogramowania, jeśli takie występuje i faktycznie było... Aktualizacja trwała około 4 godzin.

Po aktualizacji już prawidłowo pokazuje dystans możliwy do przejechania. Poza tym jakby trochę zmienił się na plus sposób zmiany biegów przez Power Shift. Lekka zmiana kolejności w menu komputera pokładowego. Automatyczne światła działają znacznie sprawniej. Ale tytułów Piosenek z Bluetooth nadal nie pokazuje. Być może jest już jakaś nowsza aktualizacja.
wojtek-vx jest offline   Odpowiedź z Cytatem