View Single Post
Stary 04-01-2009, 13:38   #9
dyha
ford::advanced
 
Avatar dyha
 
Imię: Witold
Zarejestrowany: 05-06-2008
Skąd: KR / KMY
Model: Skoda Octavia II FL
Silnik: 1,9 TDi
Rocznik: 2009
Postów: 360
Domyślnie Re: [mk1] Gdzie najtańsze oc???Piszczie!!!

Cytat:
Napisał ChrisB
Ja najtancze OC znalazlem w Allianz - wszystko zalatwiane przez internet (http://www.allianzdirect.pl). Przy 60% znizce wraz z NNW 456zl. W link4 chcieli ponad 700zl, w Liberty Direct cos kolo 550.

Coś Ci drogo kolego policzyli. Masz tą samą pojemność co ja, i takie same zniżki, może i region geograficzny ma znaczenie, ale aż tak duży :fcp9 :fcp9 Tym bardziej że Ty ubezpieczałeś bez udziału pośrednika (czyli teoretycznie bez prowizji), a ja cztery dni temu w Krakowie w tradycyjnym punkcie dealerskim. Info poniżej:


Cytat:
Napisał dejfitek
Witam forumowiczówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Moi drodzy napiszcie mi gdzie polecacie i gdzie jest najtańsze oc,podajcie przykłady. Ja mam mondka 95r poj1,6 16v hb.PISZCIE>
Ja też ubezpieczyłem w Allianz, jakoś nie mam przekonania do ubezpieczeń typu direct. Wolę iść, zapłacić i mieć załatwione wszystko w kilkanaście minut bez oczekiwania na przesyłki z polisą i czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty, tym bardziej że różnice cenowe przy samym OC nie powalają na kolana. Akurat cztery dni temu opłaciłem składkę na cały rok i wyszło mi przy tej samej pojemności co w Twoim samochodzie 345 zł (jednorazowa wpłata); zniżki 60%
__________________
BYŁ: Ford Focus kombi 1,6 16V ZETEC 2002r MKI FL (5 lat razem)
JEST: Skoda Octavia combi 1,9 TDi 2009r FL
dyha jest offline   Odpowiedź z Cytatem