View Single Post
Stary 23-06-2017, 09:37   #14
coren
ford::amateur
 
Avatar coren
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 20-06-2017
Skąd: Białołęka
Model: S-max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2006
Postów: 9
Smile Odp: Jakie LPG wybrać do Forda S-MAX?

Cytat:
Napisał paoloWawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@coren
Wg mnie spalanie normalne. Najwięcej miałem 19,5 po mieście ale wliczone w to są korki i jeden koszmarny dwugodzinny korek w dzień protestu taksówkarzy. Normalnie po mieście w Wawie mam ok 17-17,5 latem na 235/40/18, zimą 14,5-15 ale i udział beny większy i kapcie 215/55/16.

Zakładałem w Vario Gas w Wawie na Tużyckiej 2 - ale gdy pracował tam Arek, który teraz jest na Mechaników 9 pod własnym szyldem, i do niego jeżdżę na wymianę filtrów. Cena za instalkę wyszła 4kafle, zwróciła się już chyba dwukrotnie albo prawie dwukrotnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, dzięki. Wezmę sobie wszystko do serca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kontaktowałem się w między czasie z gazownikami i jedna propozycja od egp bardzo mnie zaciekawiła, bo gadaliśmy o BRC P&D, co sądzisz/cie?

Bump:
Cytat:
Napisał bzyq81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak pali mało to źle. Znaczy, że za biednie z mieszanka i oszczędności szybko pójdą w niepamięć. To rada mojego gaziarza.

Wysłane z Tapatalk
a co zrobić jak faktycznie mało pali? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to się jakoś ustawia? sorry, ale nie znam się szczególnie
coren jest offline   Odpowiedź z Cytatem