View Single Post
Stary 12-10-2020, 13:26   #5
BartekDD
ford::amateur
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 10-05-2018
Model: Focus MK3 FL | Fiesta MK7 FL
Silnik: 1.6 105 | 1.5 TDCI 75 KM
Rocznik: 2016 | 2013
Postów: 2
Domyślnie Klapa bagażnika, zderzak tylny - FL różni się czymś od przedliftowego?

Cześć, wszystkim. Miałem małą przygodę i muszę wymienić klapę bagażnika i zderzak w swojej Fieście MK7 FL 3D Trend i tu rodzi się kilka pytań.

- Czy jest różnica w klapach pomiędzy 3D i 5D i czy klapa do FL różni się czymś od przedliftowej?

- Czy jest różnica w zderzakach tylnych pomiędzy 3D i 5D i czy zderzaka tylny do FL różni się czymś od przedliftowego?

W miarę możliwości będę starał się kupić części w kolorze. Mój to Panther Black. Na tabliczce znamionowej odczytałem kod lakieru 'DC'. Jak już ktoś w ogłoszeniu z częściami napiszę kod lakieru to przy Panther Black podaje 'D9'. Wyczytałem na forum że ważna jest pierwsza litera. Czy mogę kupować D9 czy to inny kolor niż DC?

Pytania może banalne, ale jestem laikiem w tym temacie. Szukałem na forum i nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Znane portale są pełne klap i zderzaków tylnych, ale mało kto piszę czy to przed czy poliftowa część itd, a nie chcę się opierać na 'wydaje mi się że te klapy/zderzaki niczym się nie różnią'

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez BartekDD ; 12-10-2020 o 13:30
BartekDD jest offline   Odpowiedź z Cytatem