Temat: [Focus 2008-2011] jakie wybrać czujniki parkowania?
View Single Post
Stary 02-06-2020, 17:52   #53
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Zestaw czujników cofania - co wybrać?

Cytat:
Napisał kunte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tych negatywnych, to że właśnie wariują w deszczu, czy po myciu auta.
Ja się z takim zjawiskiem nigdy nie spotkałem.
Zobacz sobie ten wątek gdzie sam szukałem opcji pod czujniki: https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=150859

Czy cena uzasadniona? Moim zdaniem tak, ale ja nie lubię się wkurzać, że coś zamontuję i nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Za dużo razy się przejechałem na tanich częściach które potem i tak musiałem wymienić. A najlepiej temat podsumowuje ten cytat:

Cytat:
Napisał Skolmi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też montuję tylko Valeo, u mnie już 9 lat hulają. A najlepsze jest to, że wciąż dostępne są pojedyńcze czujniki, jako części zamienne.
I niech nikt nie myśli, że krytykuję czyjeś chińskie czujniki za 50 zł - takie też na pewno w ogromnej większości działają! Po prostu zdecydowałem się na Valeo bo mogłem sobie pozwolić na wydanie 200 zł za zestaw, więc opiniuję swoją, sprawdzoną przez siebie opcję.

Ostatnio edytowane przez hindus ; 02-06-2020 o 17:56
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem