Temat: [S-MAX 2006-2015] Znane i nieznane tricki
View Single Post
Stary 26-04-2009, 11:32   #1
jarecki46
ford::average
 
Avatar jarecki46
 
Zarejestrowany: 11-03-2009
Skąd: GB
Model: S-Max
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2008
Postów: 143
Talking Znane i nieznane tricki

Witam wszystkich ciepłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,do założenia tego tematu skłoniło mnie dość spore zainteresowanie analogicznym tematem na forum opla,którym to poprzednio jeździłem.Dowiedziałem się tam o kilku ciekawostkach o kórych wcześniej nie miałem pojęcia.Nie każdy ma polską instrukcję,lub nie może doszukać sie jak coś uruchomić,lub nie ma jej w ogóle itp...ktoś kupił może samochód roczny i jest kolejnym właścicielem i nie do końca jest świadom co tam w nim drzemie i co potrafiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .Ktoś może wreszczie wymieniał wycieraczki przedniej szyby (tak jak jaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i nie wiedział,że można je ustawić równolegle do krawędzi szyby(opcja serwisowa) po to aby wymiana nie sprawiła żadnych kłopotówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli ktoś coś wie to piszczie a na pewno wielu forumowiczów dowie się czegoś nowego,pozdrawiam
jarecki46 jest offline   Odpowiedź z Cytatem